İç çamaşırlarında nelere dikkat etmeliyiz? 2

İç çamaşırda nelere dikkat edilmeli?

İç çamaşırlarında nelere dikkat etmeliyiz? 2
Bu sayfamızda sizler için iç çamaşırı hijyenliği , iç çamaşırın önemi , iç çamaşırın temizliği konularını ele alacağız.
Hamilelik döneminde hem kendiniz, hem de bebeğiniz için dikkatli olmamız gerekiyor. Bu nedenle en ufak ayrıntıyı bile çok dikkatle takip etmeli ve buna uygun davranmalısınız.

Cosmoturk’ün haberine göre; gebeliğin ilk üç ayında göğüsler ileri derecede büyüyecektir. Bu dönemde meme dokusuna tam destek sağlayacak şekilde ne büyük ne küçük tam ölçüsünde geniş balenli ve geniş askılı sütyenler tercih edilmelidir. İleri derecede büyümüş göğüsler için gebelere gece yatarken de destek sağlama amaçlı sütyen kullanmaları önerilir. Hamilelikte meme deformasyonunun sebebi zamanında meme dokusuna uygun destek vermemektir. Hiçbir zaman unutmayınız meme bağ dokusu bir kez deforme olduğunda, geri dönüş mümkün değildir. Halk arasında emzirmenin memeyi deforme ettiğine inanılmaktadır. Bu inanç yanlıştır.

İç çamaşırları genellikle bol seçilmeli ve kan dolaşımı üzerine muhtemel olumsuz etkilerini engellemek için iç çamaşırı lastiklerinin çok sıkmaması gerektiği akıldan çıkarılmamalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>